Casa Romantica
Deze 2-slaapkamer Casa Romantica Campos do Jordão ligt binnen een korte wandeling van 25 minuten van het Winkelcentrum Center Suíço en biedt toegang tot toeristische plekken in de omgeving.
Livraria Jaguaribe is op 300 meter afstand gesitueerd. Deze villa biedt een welgelegen locatie op slechts 1 km verwijderd van Emilio Ribas station en binnen het bereik van het Museu Casa da Xilogravura. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan het Pórtico da Cidade, gelegen op 20 minuten lopen ervandaan.
Restaurante Querenca Da Serra serveert Braziliaanse gerechten en is op 5 minuten te voet vandaan gelegen. Er is ook een busstation, Terminal Rodoviario de Campos do Jordao, op 650 meter afstand.
- Locale bezienswaardigheiden
- UniVap Campus Platanus2702 km
- Praça Julio Domingues Pereira1419 km
- Museum of History962 km
- Vila Capivari1914 km
- Uitkijkpunt2,5 km
- Igreja Nossa Senhora da Saúde564 km
- Boulevard Geneve1934 km
- Luchthavens
- Luchthaven São José dos Campos85 km
- Treinstations
- Treinstation Emilio Ribas1,8 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Casa Romantica?
Museu Casa da Xilogravura en A Casa do Churrasco behoren tot de bezienswaardigheden in de buurt van Casa Romantica. - ❓
Welke restaurants in de buurt van Casa Romantica kun je aanbevelen?
Gasten van Casa Romantica kunnen eten in Restaurante Querenca Da Serra restaurant, dat Braziliaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Casa Romantica?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Casa Romantica. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Casa Romantica?
Casa Romantica biedt geen ruimte aan huisdieren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in de villa?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Campos do Jordão zijn de Ducha de Prata-waterval en het Winkelcentrum Aspen Mall, die respectievelijk op 2 en 2,1 km van de villa liggen. Daarnaast is de Mercado Municipal De Campos Do Jordão (1 km) ook een aanrader om te bezoeken.